Şehirler Arası Evden Eve Çorum Şahin Nakliyat

Nakliyat dünyanın en eski mesleklerinden biri olmasıyla berababer günümüzde en çok incelik isteyen mesleklerden biridir ve gerek ülkemiz gerekse dünya üzerinde sayısız nakliyat firması bulunmaktadır. Nakliyat sektörünün gelişmesi şehirler arası evden eve nakliyat gibi özel sektörleri de doğurmuştur. Bazı firmalar sadece kurumsal, bazı firmalar sadece ilçeden ilçeye, bazı firmalar ise sadece yurtdışı çalışır. Nakliyat sektöründe başarılı olabilmenin tek bir yolu vardır. O da her parçaya milyon dolarlık bir parça gibi bakmaktan geçer. Bir parçanın yanlış paketlenmesi olumsuz sonuçlara mal olabilir. Gidilecek alan 10 km bile olsa parçanın başına bir şey gelebilir. İşte tam olarak bu yüzden nakliyatın büyük bir dikkat ve özenle yapılması gerekir. İster şehirler arası nakliyat olsun ister ilçeler arası nakliyat hiç fark etmez.
Şehirler arası nakliyat sektörü bambaşka bir sektör olduğundan kendi içinde de çeşitlilik gösteren bir sektördür. Taşınacak bir ev mi, ofis mi ya da sadece bir oda mı fark eder. Fark eden bir diğer nokta ise eşyaların hangi şehirler arası taşınacağıdır. Çünkü her nakliyat aracı bir birinin aynısı değildir ve uzun yol yapabilen araçlar ile kısa yol yapabilecen araçlar bu nokta da iyi seçilmelidir. Çıkış noktası ve varış noktası arasında iyi bir plan yapılmalıdır. Yol çalışmaları, yol koşulları ve hava koşulları gibi her şey önemlidir. Her ayrıntıya dikkat edilir ki nakliyat başarılı bir şekilde gerçekleşsin.

Günümüzde en çok tercih edilen nakliyat çeşidi evden eve nakliyattır herhalde. Gerek ilan sitelerinde gerekse TÜİK’in zaman zaman açıkladığı verilerde konutların sayısının işyerlerinin sayısından fazla olduğu kolayca görülmekte.

Ev eşyası taşıma, şehirler arası nakliyat olduğunda da dediğimiz gibi kendi içinde de çeşitlilik gösterebilen bir durum. Bu nokta da evin hacmi daha doğrusu genişliği belirleyici bir etken. Ancak çoğu ev standartlara uygun olarak tasarlandığından 1+0, 1+1 veya 2+1 şeklinde bu çeşitlilik sağlanmakta ve oda ile salon sayısının artışına göre farklılık göstermekte. 1+0 bir ev eşyası mevcutsa ve şehirler arası nakliyat o kadar da çok sürmeyecekse çok geniş bir araca gerek yoktur ancak 3+1 bir ev taşınacaksa ve eşyaların kapladığı hacim geniş, alınacak mesafede uzunsa o zaman bir büyük bir taşıt gerekebilir.

Evden eve nakliyat gerçekleştirirken kesinlikle dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bunlardan ilki eşyaları sigortalatmanız gerektiğidir çünkü şehirler arası nakliyat gerçekleştirilirken her detaya dikkat edilse bile bir trafik kazası veya benzeri bir şey yaşanabilir. Bu durumda da eşyalar hasar görüp zarar konumuna geçebilirsiniz. Böyle bir duruma önceden hazırlıklı olmak sizin oldukça yararınıza olacaktır ve sizi bu durumdan büyük ölçekte kurtaracaktır. Eşyalarınızın başına bir şey geldiği taktirde de maddi açıdan bu bir problem teşkil etmeyecektir çünkü çoktan sigortalanmıştır. Sadece şehirler arası nakliyat da değil aynı zamanda tüm nakliyat işlerinizde dikkat etmeniz gereken bir şey vardır oda seçtiğiniz nakliyat firmasının kaliteli olmasıdır. Çünkü kaliteli bir nakliyat firması en ufak ayrıntıya kadar durumu inceler ve size olası en mükemmel sonucu sunar ancak kalitesiz bir firma olayı sadece paketleme ve taşıma olarak görür, ilgili eşyaları da düzen bir şekilde taşır. İşte bu noktada da sorunlar baş gösterir.

Şehirler arası evden eve naklitat böyle bir şeydir. Dikkat edildiğinde sıfır sorun ile aşılabilir dikkat edilmediğinde ise birçok sorun baş gösterebilir. Bu yüzden de gerek nakliyat firması seçerken gerek eşyalar taşınırken her şeye dikkat ettiğinizden emin olun.

Yorum Yok "Şehirler Arası Evden Eve Çorum Şahin Nakliyat"
 • İşinin ehli bir firma eşyalarımı sorunsuz taşındı hiçbir hasarla karşılaşmadım ilginiz için teşekkür ederim Yine olsa yine size gelirim

 • admin dedi ki:

  Güzel yorumlarınız için herkese çok teşekkür ederim .

 • goksel dedi ki:

  Evet bende tasiddim Çok memnunum.tesekkurler

 • Kemal Yıldırım dedi ki:

  Şahin Taşımacılık gerçekten Çorumdaki en güvenilir ve işini en iyi yapan bir firma.Eşyalarımı gerçekten kendi eşyalarını taşırcasına benimkini de özenle taşıdılar.Bu firmadan çok memnunum ve herkese öneririm.

 • Koray Aydın dedi ki:

  Fatih bey size aynen katılıyorum bir hafta önce bende evimi şahin taşımacılığa tasittirdim çok memnun kaldım islerini çok titiz hızlı ve pratik bir şekilde yapıyorlar herkese tavsiye ederim ve ayrıca çok teşekkür ederim

 • Fatih yılmaz dedi ki:

  Gerçekten sorunsuz ve problemsiz bir şekilde işini yapan insanlar. Uygun bir fiyatla ve öZenli bir şekilde eşyalarimiz taşindi. Çok teşekkür ederiz.

Bir yanıt bırak

Yorum Yap