Monte ve Demonte İşlemlerini Nakliyat Firmaları Yapar mı ?

Nakliyat firmalarının evden eve taşıma hizmeti açısından önemleri yadsınamaz bir gerçek ev sahiplerine yeni evlerini kısa bir zaman zarfında taşıyarak uygun hizmet sunarlar.

Nakliyat firmaları klima söküm işlemlerinde ve montaj işlemlerinde hizmet vermezler. Çünkü klimaların teknik bilgi gerektiren donanımları vardır, bu yüzden de söküm ve montajlama işlemlerini teknik servisin yapması gerekir. Klima gibi önemli bir ev eşyasının sökümünde gerekli olacak malzemeler herhangi bir arıza anında da gerekli olacaktır bu yüzden de teknik ekibe gereklilik duyulur. Monte ve demonte işlemlerini nakliyat firmaları yapar mı sorusunun bir cevabı budur diğer cevapları da aşağıdaki gibidir.

Ev içindeki korniş ve perdelerin montaj işlemlerinde de nakliyat firmaları hizmet vermez. Çünkü bu işlemlerde de teknik bilgi gerekir duvara matkap ile deliklerin açılması gerekir ki bu ustalar tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Duvar delme işlemi yapan nakliyat firmaları da vardır ancak genel olarak nakliyat firmaları bu hizmeti vermezler.

Son olarak monte ve demonte işlemlerini nakliyat firmaları yapar mı sorusana kısaca verilmesi gereken cevap olumsuzdur, nakliyat firmaları genellikle eşyaların taşınmasından sorumlu ve bu yönde anlaşma yapılmasını öngören nakliyat firmalarından oluşur.

Etiketler: , , , ,
Yorum Yok "Monte ve Demonte İşlemlerini Nakliyat Firmaları Yapar mı ?"
 • İşinin ehli bir firma eşyalarımı sorunsuz taşındı hiçbir hasarla karşılaşmadım ilginiz için teşekkür ederim Yine olsa yine size gelirim

 • admin dedi ki:

  Güzel yorumlarınız için herkese çok teşekkür ederim .

 • goksel dedi ki:

  Evet bende tasiddim Çok memnunum.tesekkurler

 • Kemal Yıldırım dedi ki:

  Şahin Taşımacılık gerçekten Çorumdaki en güvenilir ve işini en iyi yapan bir firma.Eşyalarımı gerçekten kendi eşyalarını taşırcasına benimkini de özenle taşıdılar.Bu firmadan çok memnunum ve herkese öneririm.

 • Koray Aydın dedi ki:

  Fatih bey size aynen katılıyorum bir hafta önce bende evimi şahin taşımacılığa tasittirdim çok memnun kaldım islerini çok titiz hızlı ve pratik bir şekilde yapıyorlar herkese tavsiye ederim ve ayrıca çok teşekkür ederim

 • Fatih yılmaz dedi ki:

  Gerçekten sorunsuz ve problemsiz bir şekilde işini yapan insanlar. Uygun bir fiyatla ve öZenli bir şekilde eşyalarimiz taşindi. Çok teşekkür ederiz.

Bir yanıt bırak

Yorum Yap