Evden Eve Nakliyat ve Paketleme

Evden eve nakliyat sırasında değerli zamanınızı eşyalarınızı paketlemek için harcamayın. Nakliye firmaları taşıma öncesi tüm eşyalarınızın ambalajlamasını yapmaktadır. Evinizi taşımak için ŞAHİN evden eve nakliyat firmamızı haftanın her günü arayabilirsiniz. Ambalajlama konusunda uzman ekibimiz kırılacak, büyük, şekli ambalajlanmaya uygun olmayan veya değerli eşyalarınızı bu işi sizin yerinize yapmaktadır. Elemanlarımız eşyalarınıza uygun ambalaj malzemeleri ile paketleme içini yapmaktadır. Ayrıca eşyaların yüklendiği nakliye kamyonumuzun içi eşyalarınızın zarar görmemesi için sunta ile kaplanmıştır.

Şirketiniz varsa ve ofisinizi taşımak istiyorsanız elemanlarınızı zamanı paketleme yapmak için harcamamalısınız. Ayrıca ambalajlama sırasında ofisinizin çalışmasına engel olacak paketler de sorun olacaktır.ŞAHİN evden eve nakliyat ile ambalajlı nakliyat hizmeti satın alabilirsiniz. Güvenli ve hızlı nakliye için bizi tercih edebilirsiniz. Eşyalarınız sigortalı olarak taşınmaktadır.

Elektronik Eşyaların Paketlenmesi
Bilgisayar gibi elektronik cihazlar özel malzemeler ile paketleme yapılması gereken eşyalardır. Yoldaki titreşimleri en aza indirmek için özel ekipmanları kullanılmalıdır. Firmamız hassas elektronik eşyaların taşınmasında deneyimlidir. Laboratuar, iletişim, yayın, hi-tech,ofis, gibi sektörlerdeki elektronik hassas eşyaların taşınması konusunda deneyimli olan firmamıza eşyalarınız güvenle teslim edebilirsiniz. İster sadece elektronik eşyalarınız olsun, ister ofisiniz olsun tüm taşıma işlerinizi biz yapabiliriz.

Paketlemede Köpük Kullanılması
Kullanılan köpük sayesinde kutu içerisindeki malzeme sarsıntıları en az hissedecek şekilde korunmuş olur. Köpüksüz yapılan paketlemelerde taşıma sırasındaki sarsıntılar taşınılan eşyayı direk fakat köpüklü kutularda sarsıntının sertliği hafiflemiş bir şekilde etkilemektedir. Köpükler hafif olduğu için taşıma esnasında ekstra yük olmamaktadır.

Kutular, Kılıflar ve Sandıklar
Bazı eşyalar tahta bir kap ve kılıf içine konulmadıkdan sonra taşınması mümkün değildir. Bu ahşap kutular marangozlar tarafından özel olarak yapılmaktadır. ŞAHİN Nakliyat firmamızda özel paketlemeler için hazır marangozumuz vardır. Bu paketleme yöntemi ile sizin için değerli ve kırılgan olan eşyalarınızı güvence altına almış olursunuz. Eğer elinizde taşınacak eşyanıza uygun kutularınız yoksa firmamız bunları sizin için temin edebilmektedir.

Tablo ve Antikaları Paketleme
Orjinal tablolar ve antikalar bu taşıma konusunda deneyimli firmalar tarafından yapılması gereken bir iştir. ŞAHİN Nakliyat sanat eserleri ve antika taşıma konusunda geçmiş bir deneyime sahiptir.

Etiketler: , , , ,
Yorum Yok "Evden Eve Nakliyat ve Paketleme"
 • İşinin ehli bir firma eşyalarımı sorunsuz taşındı hiçbir hasarla karşılaşmadım ilginiz için teşekkür ederim Yine olsa yine size gelirim

 • admin dedi ki:

  Güzel yorumlarınız için herkese çok teşekkür ederim .

 • goksel dedi ki:

  Evet bende tasiddim Çok memnunum.tesekkurler

 • Kemal Yıldırım dedi ki:

  Şahin Taşımacılık gerçekten Çorumdaki en güvenilir ve işini en iyi yapan bir firma.Eşyalarımı gerçekten kendi eşyalarını taşırcasına benimkini de özenle taşıdılar.Bu firmadan çok memnunum ve herkese öneririm.

 • Koray Aydın dedi ki:

  Fatih bey size aynen katılıyorum bir hafta önce bende evimi şahin taşımacılığa tasittirdim çok memnun kaldım islerini çok titiz hızlı ve pratik bir şekilde yapıyorlar herkese tavsiye ederim ve ayrıca çok teşekkür ederim

 • Fatih yılmaz dedi ki:

  Gerçekten sorunsuz ve problemsiz bir şekilde işini yapan insanlar. Uygun bir fiyatla ve öZenli bir şekilde eşyalarimiz taşindi. Çok teşekkür ederiz.

Bir yanıt bırak

Yorum Yap