Evden eve nakliyat, ofis, fuar ve kurumlar baştan sona nasıl taşınır?

Çorum eşya taşıma konusunda ŞAHİN evden eve, ilden ile nakliye ile daha kaliteli ve hızlı bir hizmete kavuşuyor. Bu hizmet sürecinde müşterilerimize en iyi olanakları sunmaya çalışıyoruz. İnternet veya çevrenizde daha önce bizimle taşınmış arkadaşlarınızın vasıtasıyla bizimle iletişime geçtiğinizden itibaren ŞAHİN evden eve taşımacılık, uzman bilirkişileriyle sizin uygun olduğunuz bir zamanda hanenizi ziyaret ederek siz saygı değer müşterilerimize taşınma hakkında genel bilgi verip ve İstanbul, İzmir, Ankara gibi metropol şehirlerimizin trafiği göz önünde bulundurarak beraberce taşınma tarihini kararlaştırıp, taşınma saati not alınıp ve kağıt üzerinde sözleşme yapılır.

ŞAHİN evden eve nakliyat uzman bilirkişileri sağlıklı bir taşınma için gerekli notları almaya başlar;

1. Eşyanızın miktarını kaç oda ve salon olduğu,

2. Ne kadar personelin ihtiyaç olunacağı,

3. Kullanılacak paketleme malzemesiniz fazlasıyla not alması,

4. Hangi çeşit mobilyanın haneniz de bulunduğu,

5. Piyano, para kasası gibi malzemelerin ağırlığını ölçmesi ve ona göre ekipmanların taşınma gününde bulunması,

6. Kırılacak mutfak ve salon eşyalarınız hassasiyetlerine göre yeterince koli not alıp,

7. Giyim eşyaları ve askılı eşyalarınız için yeterince askılı dolap bulundurması,

8. Bulunduğunuz kat sayısını görmesi,

9. Eşyaların merdivenlerde mi yada dışarıdan kurulacak lift asansörüyle mi daha rahat taşınır,

10. Eşyanızın ne kadar büyüklükte bir kamyonun ve kamyonettin veya kaç taşıtın yeterliliği,

11. Araç sokak ve caddeye girebilir mi,

12. Kamyon bina kapısına kadar yanaşıyor mu,

ŞAHİN, evden eve nakliyat bilir kişileri gerekli notları aldıktan sonra hanenizden ayrılır ve taşınma tarihi gelmeden bir gün önceden hane sahibi ile iletişime geçilir. Bir sonraki gün taşınma için teyit edilir ve ŞAHİN evden eve nakliyat yarın taşınacak eşyalar için son hazırlıklarını tamamlar. Gerekli olan bütün malzemeyi ŞAHİN evden eve nakliyatın bilir kişilerinin aldığı notlara göre ekip başı bir gün öncesinden kamyon da bulundurur. 3+1 ev eşyası not alınmışsa ekip başı ile toplam (6-7) kişilik profesyonel ekip hazır durumda ve ekibin içinde marangoz, elektrikçi, tesisatçı ve ağır eşya taşıma elemanlar bulunur.

ŞAHİN TAŞIMACILIK, evden eve nakliyat belirlenen tarihte sabah saati not alınmışsa sabah 07,30-08,00 gibi belirlenen adreste bulunur. Operasyon başlar önce salon kırılacak eşyalarında başlanarak, mutfak kırılacak ve oturma odası, çalışma odası, kütüphane ve varsa ardiye olarak kullandığınız balkon ve benzeri yerler toplanır, bütün kırılacak eşyalar daha önce kullanılmamış beyaz kağıtlarla emniyetli bir şekilde paketlenir ve aynı şekilde kullanılmamış karton kolilere yerleştirilir. İçinde muhteviyatı belirtilir. Daha sonrasında yatak odasına geçilir, askılı elbiseler askılı dolaplarımıza yerleştirilir. bütün katlı elbiselerde katı bozulmayacak şekilde kutulara yerleştirilir. Evde toplanan bütün eşyalar kutulara yerleştirdikten sonra muhteviyatı belirtilip numaralandırılır. Toplama işlemi bittikten sonra salondan başlanarak; .

Koltuk takımlarınız, önce streclenir daha sonra dışarıdan gelecek darbelere, sürtünmelere ve dıştan hiç bir şekilde görülmeyecek şekilde altı, üstü, dört tarafı ve ayakları köpüklü içi kağıtlı dişi naylon 3 katlı malzemelerle paketlenip ambalajlanır…

Yemek takımlarınız, sandalyeler bir birini koruyacak şekilde ikişer tane ve bir birine sürtünmeyecek şekilde arasına köpüklü içi kağıtlı dişi naylon 3 katlı malzeme ile konsol ve gümüşlük yekpare taşınabilirse köpüklü içi kağıtlı dişi naylon 3 katlı malzeme ile altı, üstü, etrafları komple görülmeyecek veya demonte edilip parçalar birer birer köpüklü içi kağıtlı dişi naylon 3 katlı malzeme ile paketlenerek taşınabilir hale getirilir.

Televizyon, özel köpüklü içi kağıt kaplı dışı naylon 3 katlı malzemeyle paketlenip karton kolilere yerleştirilip muhteviyatı belirtilip taşınabilir hale getirilir.

Beyaz eşyalar, ortalama her evde 5 adet beyaz eşya bulunmaktadır. Evlere göre eksik veya fazla bulunur. Beyaz eşyalar tesisatçımız tarafından mahallinde sökülüp buzdolabı, bulaşık makinesi. fırın, mikrodalga, çamaşır makinesi ve çamaşır kurutma makinesini gibi beyaz eşyalar köpüklü içi kağıtlı dişi naylon 3 katlı malzemelerle paketlenip muhteviyatı belirtilip taşınabilir hale getirilir.

Çocuk odası, demont edilen mobilyalar marangozcumuz tarafından sökülüp demonte edilmeden taşınabilir mobilyalar ise çekmeceli dolap, raflı kütüphane komidin ve demonte edilmiş parçalar birer birer ve çocuk yatakları ise önce bakteri ve toz geçirmeyip ve hava almayacak şekilde kullanılmamış streçle paketlenip daha sonra çocuk odasında bulunan bütün eşyalar özel köpüklü içi kağıtlı dişi naylon 3 katlı malzemeyle paketlenip üstelerine muhteviyatı belirtilip taşınabilir hale getirilir.

Çalışma odası, demont edilen mobilyalar marangozcumuz tarafından sökülüp demonte edilmeden taşınabilir mobilyalar ise çalışma koltuğu komidin evrak ve dosya dolapları demonte edilmiş parçalar birer birer özel köpüklü içi kağıtlı dişi naylon 3 katlı malzemeyle paketlenip üstelerine muhtelifi belirtilip taşınabilir hale getirilir.

Yatak odası, önce yatak ve alttaki sandıklı bazalar toplanıp bakteri ve toz geçirmeyip ve hava almayacak şekilde kullanılmamış streçle paketlenip, daha sonrasın da yatak çevresinde bulunan şifonyer ve komidinler ambalajlanır.

Bu işlemler bittikten sonra yatak odasındaki gardolabı demonte edilip ve yatak odasında bulunan bütün eşyalar demonte edilmiş parçalar birer birer özel köpüklü içi kağıtlı dışı naylon 3 katlı malzemeyle paketlenip üstelerine muhteviyatı belirtilip taşınabilir hale getirilir.

Etiketler: , , ,
Yorum Yok "Evden eve nakliyat, ofis, fuar ve kurumlar baştan sona nasıl taşınır?"
 • İşinin ehli bir firma eşyalarımı sorunsuz taşındı hiçbir hasarla karşılaşmadım ilginiz için teşekkür ederim Yine olsa yine size gelirim

 • admin dedi ki:

  Güzel yorumlarınız için herkese çok teşekkür ederim .

 • goksel dedi ki:

  Evet bende tasiddim Çok memnunum.tesekkurler

 • Kemal Yıldırım dedi ki:

  Şahin Taşımacılık gerçekten Çorumdaki en güvenilir ve işini en iyi yapan bir firma.Eşyalarımı gerçekten kendi eşyalarını taşırcasına benimkini de özenle taşıdılar.Bu firmadan çok memnunum ve herkese öneririm.

 • Koray Aydın dedi ki:

  Fatih bey size aynen katılıyorum bir hafta önce bende evimi şahin taşımacılığa tasittirdim çok memnun kaldım islerini çok titiz hızlı ve pratik bir şekilde yapıyorlar herkese tavsiye ederim ve ayrıca çok teşekkür ederim

 • Fatih yılmaz dedi ki:

  Gerçekten sorunsuz ve problemsiz bir şekilde işini yapan insanlar. Uygun bir fiyatla ve öZenli bir şekilde eşyalarimiz taşindi. Çok teşekkür ederiz.

Bir yanıt bırak

Yorum Yap