Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır

Evden eve nakliyat sıkıcı ve zaman alan bir iştir. Evinizi bir yerden başka bir yere taşımak ev eşyalarınızı özenle taşımanız gereken zor bir iştir. Evinizi daha rahat ve sorunsuz bir şekilde taşımanız için İstanbul evden eve nakliyat firması olarak sizlere aşağıda birkaç ipucu bildiriyoruz.

Ev Taşıma Planlaması
Evinizi taşımadan önce detaylı bir taşıma planı yapmanız çok iyi olacaktır. Bu önceden planlama evinizi taşırken sorunsuz ve hızlı bir şekilde taşımanıza yardımcı olacaktır. Ev taşıma planı, evden eve nakliyat firması rezervasyonu, banka ve devlet daireleri diğer yerlerde kayıtlı olan adresinizi yeni adresiniz ile değiştirmeniz gibi evinizi taşımadan önce gerekli olan çalışmaları yapmanız sağlar. Ve bu planlama sizi duygusal olarak evinizi taşımaya hazırlar.

Taşıma Kontrol Listesi Hazırlayın
Ev taşıma kolay bir iş değildir. Sorunsuz bir şekilde evinizi taşımak ve oluşabilecek sorunları önceden engellemek için bir kontrol listesi hazırlayabilirsiniz. Kontrol listesi nakliyat süresinde size rehberlik ederek zaman kazanmanızı sağlar. Kontrol listesine harcama bilgilerinizden, kutulardaki numaralara kadar tüm detaylı şeyleri yazarak evden eve nakliyat sırasında unutulan birşey olup olamadığından emin olun.

Ambalajlama İşleminin Yapılması
Profesyonel paketleme yapan firmalara bu işi teslim etmeniz daha doğrudur. Tabi bu deneyimli elemanlar tarafından eşyalarınız ambalajlanırken siz hiçbir işe karışmayacağınız anlamına gelmez. Deneyimli elemanlar eşyalarınızı ambalajlarken, tüm eşyaların ve özellikle kırılacak eşyalarınızın ambalajlandığını kontrol edin ki taşıma esnasında bazı eşyalarınızın zarar görmesin. Ev eşyalarınız nakliye kamyonuna yüklenmeden önce hepsinin ambalajlarının tam olduğunuz kontrol edin. Taşıma sırasında önemli dökümanlarınızı ve çok değerli eşyalarınızı kendiniz ambalajlayabilir ve taşıyabilirsiniz.

Çocuklarınız ile Nakliye Hakkında Konuşun
Evden eve nakliyat işinin bir herkülün yapacağı iş kadar zor olduğunu açıklayın. Ev taşıma arkadaşlarından ve çevresinden ayrıldığı için genelde çocuklarınız için travmatik bir durumdur. Onlarla evinizi neden taşımanız gerektğini ve arkadaşlarından ve çevresinden ayrıldığı için üzülmemesi gerektiğiniz herşeyin aynı kalacağını anlatın ve tüm bu anllattığınız şeyleri anladığından emin olun. Yeni evinizi gittiğinizde nelerin daha güzel olacağını ona anlatın ve gerekirse daha önceden yeni evinize onu götürüp gezdirin.

Evinizi Kontrol Edin
Nakliye kamyonları hareket etmeden önce evinizi bir kez daha kontrol edin. Geriden önemli birşey bırakmadığınızdan emin olun. Çıkarken tüm pencere ve kapıların kapalı ve kilitli olup olmadığını kontrol edin. Kapıların ve pencerelerin kapalı olması ev boş olsada içindeki döşeme ve diğer eşyaların güvenliği için gereklidir. Banyo, mutfak ve tuvaletlerdeki muslukların kapalı olduğundan emin olun

Etiketler: , , ,
Yorum Yok "Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır"
 • İşinin ehli bir firma eşyalarımı sorunsuz taşındı hiçbir hasarla karşılaşmadım ilginiz için teşekkür ederim Yine olsa yine size gelirim

 • admin dedi ki:

  Güzel yorumlarınız için herkese çok teşekkür ederim .

 • goksel dedi ki:

  Evet bende tasiddim Çok memnunum.tesekkurler

 • Kemal Yıldırım dedi ki:

  Şahin Taşımacılık gerçekten Çorumdaki en güvenilir ve işini en iyi yapan bir firma.Eşyalarımı gerçekten kendi eşyalarını taşırcasına benimkini de özenle taşıdılar.Bu firmadan çok memnunum ve herkese öneririm.

 • Koray Aydın dedi ki:

  Fatih bey size aynen katılıyorum bir hafta önce bende evimi şahin taşımacılığa tasittirdim çok memnun kaldım islerini çok titiz hızlı ve pratik bir şekilde yapıyorlar herkese tavsiye ederim ve ayrıca çok teşekkür ederim

 • Fatih yılmaz dedi ki:

  Gerçekten sorunsuz ve problemsiz bir şekilde işini yapan insanlar. Uygun bir fiyatla ve öZenli bir şekilde eşyalarimiz taşindi. Çok teşekkür ederiz.

Bir yanıt bırak

Yorum Yap