Evden Eve Nakliyat Ciddi Bir İştir

Evden eve taşınan insanların büyük bir çoğunluğu taşınırken anlaştıkları firma ile sözleşme imzalıyor. Elimizde net bir istatistik olmamasına karşın evden eve taşınan bir çok kişi ile yaptığımız görüşmeler sonucu edindiğimiz tecrübeler bizi bu sonuca ulaştırmaktadır.
Bu nedenle her taşınan müşterimize ısrarla nakliyat firması ile sözleşme imzalamalarını tavsiye ediyoruz. Bazen şöyle konuşmalara şahit oluyoruz.
A – Nakliye firması ile sözleşme imzalayın. Örnek sözleşmeyi yardımcı araçlarda, bana özel sayfanız da  ve sisteme kayıtlı e-posta adresinizde linkini bulabilirsiniz.
B – Gerek yok biz firmayla görüştük anlaştık.
A – Efendim anlaştığınız şartların yazılı olarak var olması ileride oluşabilecek anlaşmazlıkları hem engeller hemde kolayca giderir. En azından anlaştığınız şartları birbirinize sms atabilirsiniz. Bu da bir yazılı kaynaktır.
B – Önemli değil zaten anlaştık yarında evi görmeye gelecek firma yetkilisi…
                                                                                                                                           
Evden eve nakliyat ciddi bir iştir tüm ev eşyanızı ilk kez tanıştığınız bir firmaya emanet ediyorsunuz. Mutlaka eşyanızı firmaya emanet ettiğinize dair elinizde iki tarafın imzaladığı bir sözleşme bulunsun. Çok uçuk bir örnek olacak ama taşındığı firmanın adını bilmeyen sadece firma yetkilisinin adını bilen ve firmanın iletişim bilgilerini kaybettiğini için bizi arayan Enakliyat kullanıcısı da eşyasını taşıdığı firma ile sözleşme imzalamamış. Taşındığı firmayı tanımlayacak kartvizit veya yazılı herhangi bir not olmaması nedeni ile malesef yardımcı olamadık. Bu nedenle yinelemek istiyorum “Evden eve nakliyat ciddi bir iştir.” Her aşamasını düşünerek ve planlayarak ilerlemek rahat ve kolay bir taşınma yapmanızı kolaylaştırır.
Artık hepimizin elinde kameralı telefon veya akıllı telefonlar var. Taşınma devam ederken iki dakika ayırıp gelen aracın bir kaç resmini çekmek pek zor değil özellikle aracın plakasının görüneceği birkaç resim çekmek yararlı olacaktır. Bir çok firma tüm iletişim bilgilerini aracının üzerine yazıyor, çekeceğiniz bir fotoğraf ile firmanın tüm iletişim bilgilerini telefonunuza kaydetmiş olursunuz.
Firma ile anlaştığınız şartları sms ile paylaşmanız taşınma sırasında veya sonrasında olabilecek anlaşmazlıkları kolayca giderebilecek yazılı bir kaynaktır. Bunun gibi ufak, basit değişiklikler taşınmanızı kolaylaştırırken size süreci daha kolay yönetme imkanı sunacaktır. Unutmayın küçük değişimler büyük değişimleri beraberinde getirir.

Etiketler: , , , ,
Yorum Yok "Evden Eve Nakliyat Ciddi Bir İştir"
 • İşinin ehli bir firma eşyalarımı sorunsuz taşındı hiçbir hasarla karşılaşmadım ilginiz için teşekkür ederim Yine olsa yine size gelirim

 • admin dedi ki:

  Güzel yorumlarınız için herkese çok teşekkür ederim .

 • goksel dedi ki:

  Evet bende tasiddim Çok memnunum.tesekkurler

 • Kemal Yıldırım dedi ki:

  Şahin Taşımacılık gerçekten Çorumdaki en güvenilir ve işini en iyi yapan bir firma.Eşyalarımı gerçekten kendi eşyalarını taşırcasına benimkini de özenle taşıdılar.Bu firmadan çok memnunum ve herkese öneririm.

 • Koray Aydın dedi ki:

  Fatih bey size aynen katılıyorum bir hafta önce bende evimi şahin taşımacılığa tasittirdim çok memnun kaldım islerini çok titiz hızlı ve pratik bir şekilde yapıyorlar herkese tavsiye ederim ve ayrıca çok teşekkür ederim

 • Fatih yılmaz dedi ki:

  Gerçekten sorunsuz ve problemsiz bir şekilde işini yapan insanlar. Uygun bir fiyatla ve öZenli bir şekilde eşyalarimiz taşindi. Çok teşekkür ederiz.

Bir yanıt bırak

Yorum Yap