'Şahin taşımacılık' etiketi altındaki kayıtlar görüntüleniyor...

Şehirler Arası Taşımacılık

ŞAHİN Nakliyat şirketi Şehirler arası taşımacılık hizmeti kapsamında Türkiye’nin tüm şehirlerine taşımacılık hizmeti vermektedir. Şehirlerarası nakliye hizmeti çok fazla güven gerektiren bir iştir, çünkü eşyalarınız herhangi bir il içerisinde değil iller arası taşındığı için güven duyduğunuz bir firma ile çalısmak gerektirir. ŞAHİN Nakliyat uzman ekibi ile bu onuda en güvenli firmalardan biri olarak yıllardır hizmet vermektedir. Eşyalarınızın yoğunluğu ne seviyede olursa olsun Türkiye’nin her yerine özenle taşımaktan mutluluk duyarız.

ŞAHİN Nakliyat şehirlerarası taşımacılığı yaygınlaştığından beri, bu sektöre önemli yatırımlar yapmıştır. Firma olarak haftanın her günü 24 saat taşıma hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Sizleri profesyonelliğin getirdigi özgüven ile yeni evinize veya iş yerinize güven içinde taşınmanız için çaba gösteriyoruz.
ŞAHİN Nakliyat olarak nakliyat hizmetlerimiz asağıdaki gibidir..
İkamet taşımacılığı (Bölgesel taşınma, şehir içi veya şehirlerarası taşıma)
Full ag çözümleri ile ticari taşıma (şirket taşımacılığı)

Profesyonel paketleme ve ambalajlama hizmeti.
Ve daha bir çok taşıma hizmeti.
Nakliyat şirketimiz ayrıca tarihi eser, antika, piyano ve sanat eserlerini de özenle taşımaktadır. Bu şekilde taşıma işlemleri için özel bir sistem geliştiren firmamız sizi güvenli taşınma ile tanıştırmaktadır. Bizim için sadece sanatsal eşyalar değil tüm eşyalarınız değerlidir ve hepsine aynı özenle davranmaktayız. Genel olarak yapılan evden eve nakliyat hizmetinde olduğu gibi tüm eşyalarınızın dışında belli orandaki eşyalarınızın taşınmasını sağlayan özel nakliyat işlerinizde de aynı özeni göstermekteyiz.