'Parça' etiketi altındaki kayıtlar görüntüleniyor...

Banka taşıma ciddi bir kararlılıkla yapılması gereken ve sorumluluk isteyen bir sektördür. ŞAHİN Nakliyat Banka Taşımacılığını titizlikle yerine getirmektedir. Kaliteli hizmetimizle duruşumuzdan ödün vermediğimiz gibi Banka Taşımacılığında da ilk başta taşınması gereken bankaya ekspertiz için uzman personeller gönderilir ve gereken ekspertiz yaptırılır, ardından ince eleyip sık dokuyarak etüt çalışması da yapılır ve tamamlanır. Titizce yapılan taşıma öncesi tüm görevler bittikten sonra, söz konusu taşınacak olan banka ile sözleşme yapılır ve bu sözleşmeler noter huzurunda yapılmış kadar önem taşır çünkü yapılan bu sözleşme sayesinde taşınacak tüm malzeme çalınma veya her türlü hasara karşı garanti altına alınır.

ÇORUM ŞAHİN Nakliyat gerçekleştirilecek taşıma işi, tamamlanan sözleşme kapsamında, taşımayı gerçekleştirecek hiçbir taşıma elemanıyla değil, direk firmamızın atadığı formen arkadaşımızla muhatap olur. ŞAHİN Nakliyatın işinde uzman formeni lazım olan tüm titizliği ve hasarsızlığı düzenlemek için tüm imkânları hayata geçirir. Söz konusu Bankanın eşyaları kalem kalem listelendiği için, firmamızın uzman formeni bilgisayar ve benzeri cihazları tespit eder ve bunları, bu tür malzemelerin paketlenmesi için ithal edilen özel pet grafit kağıtlara sardırır, sonrasında özenle kolilere konulması için gelen personellerimiz üzerine düşeni yapar.

Banka nakliyesi konusu çok önem arz eden bir husustur. Yüksek oranda güvenlik gerektiren kuruluşların taşımacılığı sırasında bu kuruluşların menfaatlerini göz önünde bulundurmak şarttır. Banka malzemelerinin kapsamlı bir sigorta altına alınması gerekmektedir. Firmamız bu olayı da seve seve üstlenir. Hasar veya kayıp söz konusu olmaması için tüm kötü ihtimalleri düşünen ŞAHİN NAKLİYAT, her an her şey olabilir düşüncesiyle yaşanabilecek olumsuzluklar yada oluşabilecek hasarlar için sigorta sistemini hayata geçirmeyi kendine kural saymıştır. Sigorta sistemi için önceden anlaşılmış olan acente, en kötü ihtimalle oluşabilecek hasar veya kayıp anında taşımacılığı yapılan banka ile birebir olarak görüştürülür.

ŞAHİN TAŞIMACILIK olarak her türlü taşımacılığı layığıyla yerine getirdiğimiz gibi Banka taşımacılığı işini de itinayla gerçekleştiririz. Güven olmadan iş olmaz sloganımızla başladığımız işimizde herkese, her kesime vermiş olduğumuz kusursuz taşıma sayesinde çok güven sağlamış bulunmaktayız.