'Nakliye' etiketi altındaki kayıtlar görüntüleniyor...

Firmamız az miktardaki eşyalarınızı bulunduğunuz şehirden istediğiniz şehre taşımasını gerçekleştirmektedir. Türkiye’nin her yerinde temsilcilikleri bulunan firmamız Edirne’den Kars’a, İstanbul’dan İzmir’e, Konya’da Ankara’ya kısaca her noktaya şehirlerarası parça eşya taşıma hizmeti vermektedir.

Parça Eşya Taşıma hizmetinden yararlanmak için ne yapılmalı?

Öncelikle taşınılacak eşyalarınızın bir listesini çıkarmanızı öneririz. Çünkü fiyatlandırmada eşya miktarı en önemli bir kriterdir. Taşıma gününüzden 1 hafta öncesinden bizimle iletişime geçerek eşyalarınızın teslim alınacağı il ve ilçeyi, eşyalarınızın detaylı bir listesini ve eşyaların taşınılacağı katları (asansör olup-olmadığı) ve eşyalarınızın teslim edileceği il veya ilçeyi belirtmeniz durumunda müşteri temsilcisi çalışanlarımız sizlere fiyatlandırma yaparak yardımcı olacaklardır.

Kurumsal Taşımacılık
Parça Eşya Taşıma

Hizmetlerimiz A’dan Z’ye olup her türlü paketleme, de-montaj ve montaj işlemleri, yükleme ve boşaltma, varış adresinde eşyalarınızın yerleştirilmesi şeklinde olmaktadır. Normal bir ev taşıma işleminden farksız tüm hizmetler verilmektedir.

Şehirlerarası Parça Eşya Taşımacılığı hizmetimizi çevrenizdeki insanlarında faydalanmasını istiyorsanız aşağıdaki Sosyal Ağlar üzerinden paylaşımda bulunabilirsiniz.

Daha kapsamlı bilgi için parça eşya taşıma hizmetleri için hazırladığımız http://corum sahin tasimacilik.com.tr web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Eder, Hasarsız ve Sorunsuz bir Taşıma Dileriz…