'Çorum nakliyat' etiketi altındaki kayıtlar görüntüleniyor...

Nakliyat firmalarının evden eve taşıma hizmeti açısından önemleri yadsınamaz bir gerçek ev sahiplerine yeni evlerini kısa bir zaman zarfında taşıyarak uygun hizmet sunarlar.

Nakliyat firmaları klima söküm işlemlerinde ve montaj işlemlerinde hizmet vermezler. Çünkü klimaların teknik bilgi gerektiren donanımları vardır, bu yüzden de söküm ve montajlama işlemlerini teknik servisin yapması gerekir. Klima gibi önemli bir ev eşyasının sökümünde gerekli olacak malzemeler herhangi bir arıza anında da gerekli olacaktır bu yüzden de teknik ekibe gereklilik duyulur. Monte ve demonte işlemlerini nakliyat firmaları yapar mı sorusunun bir cevabı budur diğer cevapları da aşağıdaki gibidir.

Ev içindeki korniş ve perdelerin montaj işlemlerinde de nakliyat firmaları hizmet vermez. Çünkü bu işlemlerde de teknik bilgi gerekir duvara matkap ile deliklerin açılması gerekir ki bu ustalar tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Duvar delme işlemi yapan nakliyat firmaları da vardır ancak genel olarak nakliyat firmaları bu hizmeti vermezler.

Son olarak monte ve demonte işlemlerini nakliyat firmaları yapar mı sorusana kısaca verilmesi gereken cevap olumsuzdur, nakliyat firmaları genellikle eşyaların taşınmasından sorumlu ve bu yönde anlaşma yapılmasını öngören nakliyat firmalarından oluşur.