Asansörlü Evden Eve 7/24 taşımacılık Hizmetlerimiz Şahin taşımacılık

Evden eve nakliyat sırasında yapacağımız adımları bilmeniz sizin içinizin daha rahat olmasını ve taşıma sırasında bizi daha kolay takip edebilmenizi sağlar. Nakliye hizmeti almak için telefon numaralarımızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Bizi her türlü sorularınız ve fiyat bilgisi öğrenmek için arayabilirsiniz. Sizi evden eve nakliye konusunda bilgilendirmekten memnuniyet duyarız.

Bizi aradığınızda fiyat belirleyebilmek için sizden taşınacak eşyaları, ve dairelerin bulunduğu yerlerin ,kaçıncı katlarda olduğu gibi bilgileri kısaca öğrenerek size ortalama bir nakliye fiyatı belirtiriz. Eşyaların alınacağı ve yerleştirileceği dairelerin konumu nakliye asansörünün kullanılıp kullanılmayacağını belirlediği için bu bilginin bize doğru şekilde verilmesi gerekmektedir. Toplam eşyalarınızın hacmi ise taşıma sırasında kullanılacak nakliye kamyonunun ebatlarını belirtmektedir. Gereksiz yere büyük ebatta nakliye kamyonunun kullanılması nakliye fiyatını arttıracağı için firmamız bu konuya önem vermektedir. Tüm bu bilgiler size ortalama bir fiyat belirtmemizde yeterli olmaktadır. Antika veya özel eşyalarınızın olup olmadığını sorarız. Çünkü bunlar özel ambalajlama ve taşıma gerektiren eşyalardır.

Sizinle telefonda sözlü anlaşma sağladıktan sonra taşınacak eşyaları ve yerleri görmek için ücretsiz ekperimiz inceleme yapar. Taşınılacak tarih öğrenildikten sonra sizinle nakliye sözleşmesi imzalarız. Firmamız taşıma tarihinde başka nakliye hizmeti almayıp araçlarını sözleşme tarihinde boş bırakması bu sözleşme ile gerçekleşmektedir.Nakliye sözleşmesi siz müşterilerimizin mağdur olmamanız için sizi koruyan bir sözleşmedir. Taşınacak tarih bizi aradığınız gün ile aynı ise Saycanlar Nakliyat firması olarak geniş araç filomuz sayesinde aynı gün bile hizmet verebiliriz.

Taşıma tarihi ve fiyat konusunda anlaşıldıktan sonra sizinle nakliye sözleşmesi imzalarız. Sözleşme öncesi taşınacak eşyalarınızı ve taşınacak ve taşınılacak olan yeri görmek için ücretsiz eksper göndeririz. Bu sözleşme ve inceleme nakliye sonrası sizin ekstra masraflar ödemenizi engellemektedir. Yapılan sözleşme tamamen siz müşterilerimizi koruma amacı ile yapılmaktadır.

Sözleşme imzalandıktan sonra nakliyenin yapılacağı gün araçımız ve personelimiz belirtilen saatte hazır olur. Taşıma öncesi taşınacak eşyalarınızın tamamı cinsine uygun bir şekilde ambalajlanmaktadır. Eşyanız tamamı ambalajlanmaktadır. Bu ambalajlama işlemi eşyalarınızın zarar görmesini engellemektedir. Tüm eşyalarınız araçlarımıza taşındıktan sonra nakliye sigortası ile sigortalanmış aracımız eşyaların taşınacağı yere doğru harekete geçer. Nakliye söförlerimiz İstanbul ilini çok iyi bilmektedir. Taşıma için en uygun güzergah üzerinden eşyalarınız taşınacaktır.

Taşınacak yere geldikten sonra tüm eşyalarınız yine aynı özenle araçtan çıkartılıp asansörlü veya asansörsüz olarak taşınılacak yere yerleştirilmektedir. Eşyalarınız sizin istediğiniz şekilde istediğini odaya yerleştirilmektedir. Nakliye sonrası tekrar eşyalarınızı odalar içerisinde taşımanızı engellemek için eşyaların doğru odaya yerleştirilmesi çok önemlidir. Tüm eşyalarınız taşındıktan sonra ambalajlarından çıkartıp yerleştirilerek nakliye işlemini bitirmiş oluruz. Taşınırken demonte edilen eşyanız varsa taşıma sonrası eşyanızın montesi yapılmaktadır. Özel veya antika eşyalarınız gerekmesi durumunda marangoz ile hazırlanan özel ambalajlarda taşındığı için bu eşyaların yerleştirilmesi özel olarak yapılmaktadır. Bizi seçtiğinize pişman olmayacağınızı garanti ederiz.

Etiketler: ,
Yorum Yok "Asansörlü Evden Eve 7/24 taşımacılık Hizmetlerimiz Şahin taşımacılık"
 • İşinin ehli bir firma eşyalarımı sorunsuz taşındı hiçbir hasarla karşılaşmadım ilginiz için teşekkür ederim Yine olsa yine size gelirim

 • admin dedi ki:

  Güzel yorumlarınız için herkese çok teşekkür ederim .

 • goksel dedi ki:

  Evet bende tasiddim Çok memnunum.tesekkurler

 • Kemal Yıldırım dedi ki:

  Şahin Taşımacılık gerçekten Çorumdaki en güvenilir ve işini en iyi yapan bir firma.Eşyalarımı gerçekten kendi eşyalarını taşırcasına benimkini de özenle taşıdılar.Bu firmadan çok memnunum ve herkese öneririm.

 • Koray Aydın dedi ki:

  Fatih bey size aynen katılıyorum bir hafta önce bende evimi şahin taşımacılığa tasittirdim çok memnun kaldım islerini çok titiz hızlı ve pratik bir şekilde yapıyorlar herkese tavsiye ederim ve ayrıca çok teşekkür ederim

 • Fatih yılmaz dedi ki:

  Gerçekten sorunsuz ve problemsiz bir şekilde işini yapan insanlar. Uygun bir fiyatla ve öZenli bir şekilde eşyalarimiz taşindi. Çok teşekkür ederiz.

Bir yanıt bırak

Yorum Yap